Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napaść w centrum Lublina. Ukrainka mówiła w swoim języku, dostała w głowę butelką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2017 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Życiowe niedobry którym ktoś bez języka i znajomości zabiera prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik policji o nazwisku " Rusek" - to chyba tłumaczy przychylność przybyszom ze wschodu :) a tak na poważnie, to jeżeli napastnicy byli tacy agresywni od początku to dlaczego pokrzywdzona poszła w ich kierunku? Chyba logicznym zachowanie w tej sytuacji jest ignorowanie bądź wezwanie na pomoc odpowiednich służb- a z relacji wynika iż nie zrobiła tego od razu, kwestia wyzwisk "POLSKA DLA POLAKÓW" ma być traktowana jako wyzwisko???? Przepraszam bardzo a dla kogo ta Polska jeżeli nie dla Polaków?! również kwestia poniesionych obrażeń może być dyskusyjna, czytamy iż dwóch mężczyzn kopało kobietę po czym jeden uderzył ja butelką w głowę- przepraszam Państwa redaktorów ale miałem wątpliwą przyjemność otrzymania ciosu butelką w głowę jak również w gratisie paru kopniaków i proszę mi uwierzyć, jako facetowi było mi ciężko wstać, a tu Pani sama zgłosiła się do szpitala - TWARDA BABA! Nie oceniałbym za szybko i nie wskazywał winnych -JEDNAKŻE BICIE KOBIETY BĘDĘ POTĘPIAŁ ZAWSZE I NIE MA TU WYTŁUMACZENIA .... pytanie czy okrzyknięci winowajcami nie stanęli w obronie swojej koleżanki. Ja widzę to inaczej- Pijane ukrainki wracają pijane z dyskoteki, czujac się jak u siebie zachowują się głośno, grupka innych osób zapewne również pijana zwraca im uwagę zapewne w niestosowny sposób ALE UWAGA TO NIE TA GUPA OSÓB PODCHODZI DO POSZKODOWANYCH TYLKO POSZKODOWANA więc to ona może być prowokatorem całego zajścia, bo jeżeli to oni chcieliby zaatakować pewnie zrobiliby to od razu a z zeznań wynika inaczej. Dodatkowo mowa jest o szarpaninie a nie ataku na ukrainki - więc zapewne jedna i druga strona "szarpała się" Pani sie przeliczyła po czym już na trzeźwo stwierdziła iż wykorzysta to że jest z ukrainy dopowie kilka haseł ktore zawsze sie sprawdzają "POLSKA DLA POLAKOW, FASZYŚCI, KSENOFOBIA" zrobi się szum a ja wyjdę z tego cało!!!! Jeżeli byli winni trzeba ich skazać ale dałem Państwu przyklad jak zapewne to wyglądało - moja własna opinia do której mam prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz nie zawsze i nie plakac Ukraince w komentarzach i jezyka sie uczyc a nie "kali jest kali pic" to raz, a dwa sam mialem podobne zajscie w Kijowie.... W kazdym kraju, miescie znajdzie sie niewlasciwy moment czy sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądają na potencjalnych beneficjentów programu rodzina 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie tych bandziorów mężczyznami to gruba przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, wszędzie te bandy agresywnych, pijanych Ukrainek, wyzywających Polaków i Polki - siedzących sobie grzecznie na "biforowni" i grających w szachy nad ranem ;) A serio, to PO CO podeszła do sfrustrowanego dresiarstwa, które miejsce urodzenia uważa za swoje największe życiowe osiągnięcie, a wroga i winnego swoich niepowodzeń szuka na zewnątrz, bo jest zbyt tępe żeby swoje "niedoskonałości" dojrzeć, to jedno. Ale trzeba być naprawdę MIĘKKĄ PARÓWĄ, ostatnim łachem, żeby ROZBIĆ KOBIECIE BUTELKĘ NA GŁOWIE. Jakiej by nie była narodowości czy rasy. FRAJER gorszy niż kozoj**cy, którymi zapewne pogardza, a którzy podobne "podejście" mają do kobiet. FRAJER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rzecznik policji o nazwisku " Rusek" - to chyba tłumaczy przychylność przybyszom ze wschodu :) a tak na poważnie, to jeżeli napastnicy byli tacy agresywni od początku to dlaczego pokrzywdzona poszła w ich kierunku? Chyba logicznym zachowanie w tej sytuacji jest ignorowanie bądź wezwanie na pomoc odpowiednich służb- a z relacji wynika iż nie zrobiła tego od razu, kwestia wyzwisk "POLSKA DLA POLAKÓW" ma być traktowana jako wyzwisko???? Przepraszam bardzo a dla kogo ta Polska jeżeli nie dla Polaków?! również kwestia poniesionych obrażeń może być dyskusyjna, czytamy iż dwóch mężczyzn kopało kobietę po czym jeden uderzył ja butelką w głowę- przepraszam Państwa redaktorów ale miałem wątpliwą przyjemność otrzymania ciosu butelką w głowę jak również w gratisie paru kopniaków i proszę mi uwierzyć, jako facetowi było mi ciężko wstać, a tu Pani sama zgłosiła się do szpitala - TWARDA BABA! Nie oceniałbym  za szybko i nie wskazywał winnych -JEDNAKŻE BICIE KOBIETY BĘDĘ POTĘPIAŁ ZAWSZE I NIE MA TU WYTŁUMACZENIA .... pytanie czy okrzyknięci winowajcami nie stanęli w obronie swojej koleżanki. Ja widzę to inaczej- Pijane ukrainki wracają pijane z dyskoteki, czujac się jak u siebie zachowują się głośno, grupka innych osób zapewne również pijana zwraca im uwagę zapewne w niestosowny sposób ALE UWAGA TO NIE TA GUPA OSÓB PODCHODZI DO POSZKODOWANYCH TYLKO POSZKODOWANA więc to ona może być prowokatorem całego zajścia, bo jeżeli to oni chcieliby zaatakować pewnie zrobiliby to od razu a z zeznań wynika inaczej. Dodatkowo mowa jest o szarpaninie a nie ataku na ukrainki - więc zapewne jedna i druga strona "szarpała się"  Pani sie przeliczyła po czym już na trzeźwo stwierdziła iż wykorzysta to że jest z ukrainy dopowie kilka haseł ktore zawsze sie sprawdzają "POLSKA DLA POLAKOW, FASZYŚCI, KSENOFOBIA" zrobi się szum a ja wyjdę z tego cało!!!! Jeżeli byli winni trzeba ich skazać ale dałem Państwu przyklad jak zapewne to wyglądało - moja własna opinia do której mam prawo!
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, europejska stolica damskich bokserów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama nie lubię tej narodowości, bo osobiście miałam z nimi do czynienia i nigdy nie było to miłe, może trafiłam na nieodpowiednich reprezentantów i reprezentantki tego państwa, ale to co zrobili ci 'panowie' to już jednak przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeden sposób na tych posrańców,odstrzelić łeb razem z płucami z tych chwastów już nic nie wyrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbicie butelki aby zamanifestować "coś" jak np. antysystemowość, jest bardziej niż interesującym konceptem. Szczególnie wykonana w formie performance, akcji protestu, czy wybuchowego koktajlu. Jednak to nie to miejsce i nie ten czas i klimat. Każdy w społeczeństwie ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale też otoczenia. Dlatego nie można zgadzać się na krzywdzenie ludzi, kości, skóry właściwej, czy przyrody ożywionej. Oby prokurator nie był litosny dla tego bandyctwa, sprawca wykryty, a krzywda została przez niego zadośćuczyniona pokrzywdzonym na Placu Lecha Kaczyńskiego. Bezwzględne więzienie jest prawdopodobne przy obecnym klimacie politycznym, albo resocjalizacja połączona z grubymi setkami godzin prac społecznych zdaje się odpowiednia. BTW. Gdy przeczuwam agresję w ekumenie, to nie podchodzę. Omijam szerokim łukiem. Tę Darię po prostu zawiódł instynkt. Nie zawsze się udaje, jednak, co przeżyła, to przeżyła! Wrzućcie wideo, abyśmy mieli instruktaż jak nie postępować. Może, ktoś rozpozna sprawcę. Kiedy zrozumiemy kim jest, i jaki jest jego background, to może zrozumiemy co to jest za "Persona" , jakie uwarunkowania go motywowały, i jakich organizacji jest uczestnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ALE UWAGA TO NIE TA GUPA OSÓB PODCHODZI DO POSZKODOWANYCH TYLKO POSZKODOWANA więc to ona może być prowokatorem całego zajścia, bo jeżeli to oni chcieliby zaatakować pewnie zrobiliby to od razu a z zeznań wynika inaczej.
Nietrzeźwa młodzież zrobi rózne rzeczy, gdy obcy naruszy ich "strefe komfortu". Kazdy ma strefe komfortu na różnej odległości. Lepiej mocno nietrzeźwych omijać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna taka sama sytuacja w tym samym miejscu. szef komisariatu i dzielnicowy do dymisji a jak t się znów powtórzy - komendant miejski. jak nie patrzeć lubelska policja to dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mamy swoich terrorystów, których trzeba się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupio zrobiły. Nigdy nie należy wdawać się w dyskusje z pijanymi i zaczepiającymi typami. Należy jak najszybciej się oddalić. Te dziewczyny powinny tez wiedzieć gdzie nie należy się szwendać po nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa, centrum miasta to nie miejsce na spacery w Lublinie, powinny się cieszyć, że żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j-bana zacofana Polska C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je..ny Lublin, patologia. Powinni zaorac ta wies :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ludzie. Oni chcą żyć lepiej i tak jak Polacy wyjeżdżają do lepszego. To wina tych co ich tu wpuścili. Będziecie bić niewinnych ludzi jak bande'rowcy bez honoru? Lepiej głosujcie na właściwych ludzi, a nie zdra'jców.
 Banderowcy czyli bohaterowie narodowi tzw ukraińców nie bili tylko mordowali. Obcinali głowy, rąbali na kawałki żywcem. Także żywcem obdzierali ze skóry, przecinali piłami do drewna. Kobietom Polkom obcinali piersi, patroszyli od krocza po gardło...itd... Co ty tu niedojdo porównujesz ? Widziała chachła, że sytuacja nie jest sympatyczna to powinna się oddalić, a nie jeszcze w pyskówki i szarpaniny się wdawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Banderowcy czyli bohaterowie narodowi tzw ukraińców nie bili tylko mordowali. Obcinali głowy, rąbali na kawałki żywcem. Także żywcem obdzierali ze skóry, przecinali piłami do drewna. Kobietom Polkom obcinali piersi, patroszyli od krocza po gardło...itd... Co ty tu niedojdo porównujesz ? Widziała chachła, że sytuacja nie jest sympatyczna to powinna się oddalić, a nie jeszcze w pyskówki i szarpaniny się wdawać." ALE CO W ZWIĄZKU Z TYM? To teraz trzeba zionąć nienawiścią do każdego jednego Ukraińca? Serio? I do Niemców to samo, i do Ruskich, do Czechów też. W ogóle odgródźmy się od całego świata. A potem pierzmy między sobą - bo z kimś trzeba. Choćby "Sami swoi"... Banderowcy ku*estwo, ale ten frajer co dziewczynie butelkę na głowie rozbił tak samo. Taka sama mentalność, tylko czasy inne. Też by się jak widać nie pieścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...